Το «τελευταίο αντίο» στον Mad Clip, o οποίος έχασε τη ζωή του σε τροχαίο, που σημειώθηκε στην παραλιακή, τα ξημερώματα της Πέμπτης 2 Σεπτεμβρίου, είπαν σήμερα το μεσημέρι συγγενείς, φίλοι και θαυμαστές.
Πλήθος κόσμου είχε συγκεντρωθεί στην Παναγίτσα Παλαιού Φαλήρου, όπου τελέστηκε η εξόδιος ακολουθία, ενώ η ταφή έλαβε χώρα στο κοιμητήριο Παλαιού Φαλήρου.
![](https://static.larissanet.gr/wp-content/uploads/2021/09/202109061552187967.jpg)
Νέοι κυρίως, θαυμαστές του 34χρονου τράπερ, από το πρωί βάζουν τη μουσική που έγραψε ο Mad Clip στη διαπασών είτε στα αυτοκίνητα είτε στα κινητά τους, τραγουδώντας τους στίχους του, λέγοντας το δικό τους “αντίο” στον αγαπημένο τους καλλιτέχνη.
![](https://static.larissanet.gr/wp-content/uploads/2021/09/202109061552342519.jpg)
Όπως λένε ήταν ένα ίνδαλμα γι’ αυτούς, ενώ πολλοί από αυτούς βρίσκονταν στον προαύλιο χώρο του ναού έχουν δακρυσμένα μάτια.
![](https://apotypomata.gr/wp-content/uploads/2021/09/troxaio-mad-clip-traper-1-1024x662.png)
Συγγενείς και αγαπημένοι του άνθρωποι δεν μπορούν να πιστέψουν ότι ο Mad Clip έχασε τη ζωή στην άσφαλτο πριν από λίγες ημέρες.
![](https://static.larissanet.gr/wp-content/uploads/2021/09/202109061552440606.jpg)
![](https://static.larissanet.gr/wp-content/uploads/2021/09/202109061552587870.jpg)
![](https://static.larissanet.gr/wp-content/uploads/2021/09/202109061553096085.jpg)
![](https://static.larissanet.gr/wp-content/uploads/2021/09/202109061553201633.jpg)
![](https://static.larissanet.gr/wp-content/uploads/2021/09/202109061553297737.jpg)
![](https://static.larissanet.gr/wp-content/uploads/2021/09/202109061553399592.jpg)