Ο Δήμος Λαυρεωτικής και το Ν.Π.Δ.Δ. «ΘΟΡΙΚΟΣ» σας προσκαλούν να παρακολουθήσετε το Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 20:30, στην ΑΚΕΛ τη συναυλία «Με άρωμα Ελλάδας – Καλώς ανταμώσαμε…» με τη Δημοτική Φιλαρμονική Λαυρίου και τη συμμετοχή της Παιδικής – Νεανικής Χορωδίας Δήμου Λαυρεωτικής.
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
![](https://apotypomata.gr/wp-content/uploads/2021/09/synaulia-filarmonikis-lauriou-704x1024.jpg)
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με όλα τα ισχύοντα υγειονομικά πρωτόκολλα και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.